18

Vilmos vadovaujama „Marmozel“ manufaktūra gamina ekologiškus veido kremus, drėkiklius, kaukes, lūpų balzamus, aliejus kūno priežiūrai, šampūnus, plaukų balzamus, kaukes, natūralius kvepalus (aliejinius, vaškinius, purškiamus) – visa, ko reikia odai. Viskas autentiška, šviežia, gaminama mažais kiekiais, rankomis, su atida ir dėmesiu kiekvienam gaminiui. Nenaudojami konservantai, dažikliai, alkoholis ir panašios žalingos, nevertingos medžiagos.
„Vieno produkto kelias nuo minties iki pirkėjo trunka apie 3 – 12 mėn. Pradžioje ilgai nešiojuosi viziją galvoje, dėlioju derinius, vartau knygas, įvertinu galiojimą, išvaizdą, kvapą, tuomet kuriu konkrečius receptus, jų variacijas, kurios ilgai apžaidžiamos, mėginamos, tik tuomet pasiekia pirkėją. Pasiekus didelę auditoriją stebima toliau – ar viskas patinka, ar verta dar patobulinti tekstūrą, spalvą, kvapą. Man tai ne šiaip kremas ar tonikas, tai kūrinys: konkreti nauda, jausmas, charakteris.“– sako „Marmozel“ kūrėja.

Vilma sako, kad kosmetiką gamina tik geros nuotaikos, su pozityviomis mintimis. Kai nuotaika prasta – negamina, nes tiki, kad žmonės jaučia ne tik kremo naudą odai, bet ir energetiką. „Man rūpi visuma, pridėtinė vertė, noriu, kad žmogus įsigytų ne šiaip vartojimui skirtą kosmetikos priemonę, bet ir truputėlį žaismo, pasakos, kad galėtų bent sekundei atitrūkti nuo buities ir pasimėgauti nesvarumo būsena.“ – priduria Vilma.
Marmozel“ – „boutique“ tipo prekinis ženklas: mielas, nedidelis ir besikeičiantis.

 

www.marmozel.lt

Įdėta širdies

1

Untitled

2

 

Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.