Lazdynų riešutai – tikras energijos užtaisas

www.riesutai.lt – tai sveiką gyvenimo būdą ir subalansuotą mitybą, riešutų ir džiovintų vaisių naudą puoselėjanti interneto svetainė, kurią pristato UAB „Arimex“ – savo srities lyderė Baltijos šalyse, prekiaujanti riešutais, džiovintais vaisiais, jų mišiniais ir valgomosiomis sėklomis.

Norime, kad Lietuvos gyventojai būtų sveiki. Sveikata suteikia energijos, energija leidžia turėti jėgų ir daryti tai, ką nori, o darydami patinkančius dalykus tampame laimingais.

Viena pagrindinių įmonės vertybių, kuriomis savo darbe vadovaujamės kasdien – nuolatinis ir nuoseklus tobulėjimas. Tikime, kad www.riesutai.lt svetainėje dalindamiesi savo žiniomis apie sveiką gyvenseną, taisyklingą mitybą ir skleisdami aktyvaus laisvalaikio idėjas, įkvėpsime gyventi sveikiau, rūpintis savo išvaizda ir vidumi, puoselėti gerą savijautą, būti aktyvesniais ir laimingesniais

Dirbame dviem kryptimis:

  1. Siekiame, kad mūsų tiekiami produktai būtų aukščiausios kokybės. Tai patvirtina ir 2013 m. įmonei suteiktas aukščiausio lygio sertifikatas, kuriame žymima, jog UAB „Arimex“ atitinka „BRC Food“ standarto reikalavimus ir yra vertinama kaip patikima maisto produktų tiekėja. Sertifikatas užtikrina, kad įmonėje tiksliai valdomas ir griežtai kontroliuojamas žaliavų įsigijimas, gamybos procesas, produktų sandėliavimas;
  2. Skatiname aktyvią gyvenseną. Propaguojame sveiką gyvenimo būdą ir subalansuotą mitybą. Skatindami gyventi aktyviai ir sveikai, prisidedame ir patys organizuojame įvairius sveikatinimo užsiėmimus.

Arimex komanda