KAIP IŠRYŠKINTI PILVO PRESĄ MOTERIMS?

11494

Puikus pilvo presas moterims dažnai gali atrodyti tolima ir nepasiekiama svajone. Pakalbinome trenerius ir dietos specialistus, norėdami sužinoti, ar įmanoma tai padaryti nevartojant maisto papildų. Apibendrinome sulauktus atsakymus.

Kardio treniruotės

Fitneso žinovai teigia, kad efektyvi kardio treniruotė turėtų trukti mažiausiai 40 minučių, jei treniruotės trukmė bus mažesnė, vargu ar ji bus veiksminga. Kad treniruotės nepabostų, stenkitės jas paįvairinti. Jei treniruojatės sporto klube galite bėgti ant bėgimo takelio, važiuoti dviračiu, sportuoti ant elipsinio treniruoklio. Svarbiausia – jei tik pajautėte, kad treniruotės pabosta, keiskite treniruočių pobūdį.

Darbas su pilvo raumenimis

Neįsivaizduojate, kaip suformuoti pilvo presą ir nežinote ar begalės siūlomų pratimų iš tiesų galėtų padėti? Darykite tradicinius atsilenkimus pakeltomis kojomis. Svarbu atminti vieną dalyką, dirbdami su bet kuriomis raumenų grupėmis, naudokitės svoriais, kad labiau stimuliuotumėte treniruojamus raumenis. Jei esate pradedantysis, pradėkite sportuoti be svorių.

Darydami atsilenkimus galite naudotis papildomai svoriais. Taip greičiau pasieksite norimo rezultato. Tik prisiminkite – nepervarkite, nes rytoj – vėl lauks treniruotė, o į ją eiti turite su užsidegimu, o ne vos pavilkdamos kojas.

Jei konkrečiau – štai keletas greitai pilvo preso raumenis ryškinančių pratimų:

  • Atsilenkimai sulenkus kojas per kelius;
  • Įprasti atsilenkimai kojomis „važiuojant dviračiu“;
  • Įstrižiniai atsilenkimai;
  • Atsilenkimai liečiant kelius.

Mitybos planas

Ryškinant pilvo preso raumenis svarbu nepamiršti sveikos mitybos. Visi žino, kad geriausias būdas netekti kūno riebalų tai tinkamai valgyti 5-6 kartus per dieną nedidelėmis porcijomis. Venkite keptos vištienos, bulvyčių, šokoladinių sausainių, ledų, miltinių ir panašių produktų. Bet atminkite, kad galite sau jų leisti saikingai valgyti kartą per savaitę.

Per dieną suvalgykite mažiausiai vieną porciją vaisių ir daržovių – tegu tai tampa kasdieniu įpročiu. Į mitybos planą įtraukite pieno produktų, pavyzdžiui, lieso pieno ir jogurto. Valgykite migdolų ir kitokių riešutų, pupeles, avižinių kruopų košę, žuvį ir kitą liesą mėsa, pavyzdžiui, kalakutieną. Taip pat nepamirškite pilno grūdo produktų ir uogų.

Jei trokštate turėti dailų pilvo presą, visa ko jums reikia tai kardio treniruotės, atsilenkimai su svoriais ir tinkama mityba. Jei retkarčiais pritrūkstate motyvacijos, pasikabinkite ant kambario sienos plakatą su dailaus pilvo preso nuotrauka. Svarbiausia turėti kantrybės ir atsidavus laikytis nusistatyto režimo.


Produktai, susiję su šiuo straipsniu
Energetinė vertė, kcal Baltymai, g Angliavandeniai, g iš kurių cukrus, g Riebalai, g iš kurių riebalų rūgštys, g Skaidulos, g Natris (druska), g
graikiniai_lukst2 Graikiniai riešutai 654,0 15,2 13,7 2,6 65,2 6,56 6,7 0,02
migdolai Migdolų riešutai 663,0 24,2 20,5 6,6 52,0 4,7 8,1 0,0
migdolai_k_s2 Kepinti ir sūdyti migdolų riešutai 639,0 27,7 20,7 4,7 45,9 6,9 16,0 0,2
lazdynai lukstenti Lazdynų riešutai 718,0 17,6 14,9 3,4 63,2 4,5 9,6 0,0
Naujienų užsisakymas
Jei ši informacija tau pasirodė naudinga, užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk straipsnius šia tema tiesiai į el. paštą ar telefoną.